case-stock

خریدکامپیوتراستوک و ارزان

خریدکامپیوتراستوک راه حلی برای خرید کامپیوتر ارزان

خریدکامپیوتراستوک با توجه به نوسانات ارزی موجود و افزایش قیمت ارز یکی از راه های خریدکامپیوترارزان می باشد. معمولا اکثر مشتریان جهت خریدکامپیوتراستوک بایستی به صورت جدا کیس کامپیوتر، مانیتور، کیبورد و موس مورد نظر خود را با توجه به بودجه اختصاص داده شده، خریداری نمایند.

کامپیوتر استوک خانگی
کامپیوترهای استوک

مهمترین مورد در خریدکامپیوتراستوک که خریداران با آن مواجه هستند خرید کیس کامپیوترمی باشد که به دو دسته کیس های خانگی و کیس های وارداتی تقسیم می شوند.

خریدکامپیوتراستوک خانگی یا تاور

کیس های خانگی که از سایزی استاندارد برخوردار می باشند و معمولا از قیمت بالاتری نسبت به کیس های وارداتی هم رده خود برخوردار هستند. این کیس ها با توجه به پردازنده، حافظه، مادربرد، هارد دیسک وکارت گرافیک آن دارای محدوده قیمتی متفاوتی می باشد و هر چه کانفیگ آن بالاتر باشد با افزایش قیمت روبرو می شود ولی کماکان به صورت خیلی محسوسی نسبت به کیس کامپیوترنو و هم رده خود دارای قیمت پایین تری می باشد.

خریدکامپیوتراستوک وارداتی یا مینی کیس

کیس های وارداتی که به صورت مینی کیس وارد کشور ما می شوند بهترین گزینه جهت خریدکامپیوتراستوک می باشند. این کیس های استوک به صورت یک پک کامل که معمولا توسط شرکت های hp ، dell و Lenovo تولید می گردند در اندازه مینی از طریق کشورهای همسایه وارد کشور ما می شوند.

مزیت بالای این مینی کیس ها قیمت پایین آنها با توجه به کانفیگ بالای آنها می باشد به طوری که از کیس استوک مشابه خانگی خود از قیمت پایین تری برخوردار می باشند. مزیت دیگر این کیس ها ذکر این مورد است که این محصولات به دلیل پکیج بودن آن از قطعات اصلی با کیفیت بسیار بالا ساخته شده اند و همین دلیل باعث می شود که این کیس ها از عمر بالایی برخوردار باشند.

این کیس ها نیز دارای محدوده قیمتی متفاوتی می باشند و هر چه کانفیگ بالاتر باشد، قیمت نیز افزایش می یابد. مینی کیس ها نیز دارای پردازنده های دو شرکت amd و intel می باشد و با توجه به اینکه کیفیت و قدرت پردازنده های شرکت intel نسبت به amd بالاتر می باشند از لحاظ قیمتی نیز کیس های حاوی پردازنده های intel دارای قیمت بالاتری می باشند.

کیس استوک
کامپیوتراستوک خانگی

همچنین قطعه ای که دارای محدوده قیمتی بالاتری نسبت به قطعات دیگر است کارت گرافیک کامپیوتر می باشد. پس می توان نتیجه گرفت اگر قصد خریدکامپیوتراستوک با قیمتی پایین تر درایم می توان یک کیس با پردازنده amdیا یک مادربرد که دارای کارت گرافیک onboardباشد را خریداری نماییم به طوری که دیگر نیازی به کارت گرافیک مستقل نداشته باشیم که البته این مورد مطلوب افرادی می باشد که با نرم افزارهای گرافیکی قدرتمند سر و کاری ندارند و همچنین هدف آنها از خریدکامپیوتراستوک نصب و انجام بازی های کامپیوتری نباشد.

انتخاب مانیتور مناسب در خریدکامپیوتراستوک

مانیتورها یک وسیله مهم و بدون جایگزین در کامپیوترها می باشند که با توجه به تکنولوژی های به کار رفته در آن از قیمت های بسیار بالا تا محدوده قیمتی پایین تر موجود می باشد. معمولا در صورت انتخاب کیس کامپیوتراستوک، جهت خرید مانیتورنیز بهتر است مانیتورهای استوک را انتخاب نمود زیرا خرید مانیتور استوکبسیار مقرون به صرفه می باشد.

مانیتورهای مختلفی مانند انواع مختلفمانیتور ال ای دیو مانیتور ال سی دیموجود می باشند که با توجه به بودجه اختصاص یافته خریدار، می توان مناسب ترین مانیتور را با قیمت پایینی انتخاب نمود.

مانیتور استوک
مانیتوراستوک

محصولات استوک را در سایت آسمان کالا در اینجا می توانید مشاهده بفرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *