مجوازات و اعتبار

آسمان کالا دارای نمادهای اعتبارسنجی مختلف از جمله : نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال و غیره می باشد که خود تاییدی بر اعتبار و اعتماد آسمان کالا می باشد و جوابی به این سوال که چگونه باید به این سایت اعتماد کرد و صد البته اعتبار اصلی آسمان کالا خریدهای موفق مشتریانش می باشد .

درگاه امن پرداخت امن

آسمان کالا در حال حاضر دارای سه درگاه پرداخت از جمله : درگاه پرداخت بانک ملت ، درگاه پرداخت بانک پاسارگاد ، درگاه پرداخت امن زرین پال می باشد که تمامی این درگاه ها درگاهای معتبر و قابل اطمینانی می باشند که تاییدیه لازم را طبق مقررات بانکی دارند.

گارانتی 7 روزه

آسمان کالا محصولات خود را به مدت 7 روز پس از دریافت کالا توسط مشتری گارانتی تست می کند و از این طریق خریداران می توانند مطمئن به سالم بودن و بدون عیب بودن محصولات خریداری خود باشند

پشتیبانی فعال

آسمان کالا دارای چهارخط تلفن ارتباطی می باشد که به راحتی در دسترس بوده و مشتریان می توانند در صورت هرگونه سوال قبل و بعد از خرید با این خطوط تماس بگیرند و کارشناسان آسمان کالا پاسخگوی مشتریان عزیز می باشند.

قیمت های بروز محصولاتی

محصولات سایت آسمان کالا دارای قیمت های بروز شده می باشد و بصورت مرتب قیمت ها بررسی شده و همه ی قیمت های ارائه شده ی فوق دارای اعتبار خرید هستند و برای مشتریان عزیز دردسترس می باشند

هزینه ارسال

خرید های بیشتر از 8 میلیون تومان به صورت رایگان ارسال می شود (هزینه ارسال به تمام نقاط کشور رایگان است)

ass-txt-logo